Scroll to top
sk

Garážové brány

Tiché, bezpečné a spoľahlivé garážové brány od slovenského výrobcu. Garážové brány vám vyrobíme na mieru s odbornou montážou a záručným a pozáručným servisom. Pre každú stavebnú situáciu vašej garáže je možné nájsť vhodné riešenie garážovej brány. Garážová brána alebo garážové dvere podľa vašich požiadaviek.

S výberom brány vám radi poradíme.

Rolovacia garážová brána

Rolovacie garážové brány sú vyrábané zo 77 mm hliníkových profilov plnených polyuretánopvou penou, ktorá dodáva profilu izolačné a pevnostné vlastnosti. Garážové rolovacie brány sú zložené z lamiel, ktoré sa rolujú do schránky-„bubna“, ktorý je umiestnený nad otvorom. Rolovacie brány PEMAT sa stali synonymom pre kvalitné, bezpečné a pritom cenovo dostupné brány.

Sekčná garážová brána

Sekcionálne brány sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky a potreby užívateľov. Garážové brány sú vyrábané presne na mieru podľa stavebnej situácie a požiadaviek užívateľa. Sekčné brány sa otvárajú zvislo a zachádzajú pod strop. Táto konštrukcia Vám poskytne maximum miesta v garáži aj pred garážou.

Krídlová garážová brána

Krídlové brány PEMAT sú vyrábané z polyuretánových panelov o hrúbke 42 mm. Krídlová brána je dodávaná so zárubňovým rámom a dvoma krídlami, ktoré podľa požiadavky zákazníka môžu byť rozdelené v rôznom pomere. Zárubňový rám je hliníkový s límcom a tesnením. Farba rámu je prírodný hliník, ktorý je možné laminovať podľa vzorkovníka laminácií.

KATALÓG GARÁŽOVÝCH BRÁN NA STIAHNUTIE – KLIKNITE NA OBRÁZOK!

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.