Scroll to top
sk

VINYLOVÉ PODLAHY HOME INSPIRE, 

Podlahy

podlahy (3)

Laminátové podlahy Kaindl

Spoločnosť Kaindl, jeden z najväčších výrobcov podlahových krytín na svete, prináša vyváženú kolekciu, ktorá zahŕňa klasické, moderné a veľmi elegantné dekory. Jedinečné povrchy a textúry vytvárajú pocit prirodzenosti a otvárajú neobmedzené možnosti pri realizácii. Spájajú v sebe funkčnosť a predstavivosť. Podlahy sú určené na široké spektrum použitia od štandardných obytných priestorov až po rôzne komerčné priestory. Ľahko sa inštalujú a sú vhodné na podlahové vykurovanie.

Katalóg si prezriete kliknutím na obrázok ↓

VINYLOVÉ PODLAHY HOME INSPIRE

VINYLOVÉ PODLAHY HOME INSPIRE SÚ VHODNÉ DO BYTOV, DOMOV A KOMERČNÝCH PRIESTOROV

Podlahy Home Inspire sú maximálne odolné voči častému kontaktu s topánkami či inými predmetmi. Vyrobené sú z pružného materiálu, ktorý výborne odoláva poškodeniu opätkami alebo tvrdými a ostrými predmetmi. Či už ich použijete v domácnosti, byte, kancelárii, hoteli, obchode alebo posilňovni, môžete sa spoľahnúť, že vám budú dlho slúžiť.

Sú 100% vodeodolné, a teda ideálne na miesta vystavené postriekaniu alebo zaplaveniu.

Ich výhodou je tepelná a zvuková izolácia, mechanická pevnosť a jednoduché čistenie.
Sú vhodné pre alergikov, neabsorbujú prach a sú vhodné aj na podlahové kúrenie.
Ľahko sa spájajú pomocou zámkového systému UNICLICK, podobne ako aj laminátové parkety.

Katalóg si prezriete kliknutím na obrázok ↓

Máme kompletnú ponuku príslušenstva k plávajúcej podlahe:

  • podložky pod plávajúcu podlahu
  • podlahovú izoláciu – Arbiton 5 mm
  • lišty podlahové (soklové)
  • vonkajšie rohy plastové
  • vnútorné rohy plastové
  • spojky plastové
  • ukončenia Ľ + P plastové
  • prechodové profily, ukončovacie profily

SOKLOVÉ LIŠTY

VOX PVC soklová lišta IZZI

Soklové lišty IZZI od výrobcu VOX s výškou 55 mm ponúkajú niekoľko dekorov pripomínajúcich drevo. Sú mäkšie a vďaka tomu sa lepšie prispôsobujú nedokonalostiam na stenách či podlahách. Dokonale zakryjú dilatačné škáry do 21 mm a vďaka širšej odnímateľnej stredovej časti umožňujú vedenie káblov priamo v liŠšte. Ich estetický vzhľad zabezpečujú farebne zladené doplnky ako spojky, ukončenia, či rohovníky.

VOX PVC soklová lišta FLEX

Plastové PVC lišty FLEX od výrobcu VOX sú vysoké 55 mm a ponúkajú niekoľko dekorov pripomínajúcich drevo. Sú mäkšie a vďaka tomu sa lepšie prispôsobujú nedokonalostiam na stenách či podlahách. Dokonale zakryjú dilatačné škáry až do 21 mm a vďaka odnímateľnej stredovej časti umožňujú vedenie káblov priamo v lište. Ich estetický vzhľad zabezpečujú farebne zladené doplnky ako spojky, ukončenia, či rohovníky.

izzi_soklova_lista
izzi_prierez
soklova_lista_flex

KÜBERIT LIŠTY A PROFILY

Značka Küberit je vo svojom odbore synonymom kvality a jedinečného dizajnového spracovania. Prináša nové, vkusné a predovšetkým jednoduché riešenia napr. pri plochách s veľkou konštrukčnou dilatáciou , zaoblených hranách, vysoko zaťažovaných miestach a pod. V ponuke sú prechodové, ukončovacie, spojovacie, nájazdové a soklové profily. Špeciálne profily na ľahké ohýbanie a systémové profily.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.