Scroll to top
sk

Sieťky proti hmyzu

Woman hand hold retractable pleated insect screen holder to open or close the window ,mosquito nets

Ponúkame vám kvalitné sieťky proti hmyzu na okná a dvere. Máme skvelé ceny a rýchle dodanie.

Okenné sieťky:

Najjednoduchšia OCHRANA PRED dotieravými HMYZOM.
Siete proti hmyzu ponúkame vo všetkých možných konštrukčných variantoch na všetky typy okien. Spájajú v sebe jednoduchosť riešení montáže s vysokou úžitkovou hodnotou. Siete sú vyrábané z rôznych profilov v niekoľkých farebných variantoch.

  • pevné sieťky
  • rolovacie sieťky

Sieťky na dvere:

Rolovacie sieťky

Boli vyvinuté tak, aby uspokojili narastajúce požiadavky trhu. Sú vyrobené z kvalitného materiálu: extrudovaný hliník, sieťka zo skleneného vlákna potiahnutá vrstvou PVC, ktorá zvyšuje jej odolnosť, doplnky z umelej hmoty a oceľová pružina.

Sieť sa navíja smerom hore. Je vhodná na miestach, kde p
Posuvná časť je vyberateľná.

Posuvné sieťky

Výhodou posuvných dverových sietí proti hmyzu je možnosť použitia pre veľké otvory, tichý chod a jednoduchá ovládateľnosť.

Plissé sieťky

Tieto sieťky sa vyznačujú elegantným prevedením a jedinečným technickým spracovaním. Svojou konštrukciou sa zaraďujú medzi bezbariérové posuvné systémy.

PLISSE sieťovina sa na rozdiel od rolovacej siete dverovej neroluje, ale je poskladaná na boku siete, systém môže byť zložený z viacerých sietí.

Farebné prevedenie závisí od želania zákazníka, základnými farbami  PLISSE sietí sú biela a hnedá, na želanie je možné striekať profily do stupnice RAL.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.