Scroll to top
sk

Tieniaca technika

VNÚTORNÉ ŽALÚZIE

Vnútorné žalúzie na okná patria medzi najpoužívanejšie spôsoby zatienenia miestností a preto je čím ďalej týVm viac kladený dôraz na ich kvalitu a životnosť.

Vybrať si môžete zo širokej farebnej škály, aby ste esteticky doladili Váš interiér.

LÁTKOVÁ ROLETKA 

Textilné roletky dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenie interiéru a sú ideálnym dekoračným i praktickým doplnkom.
Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňuje zladiť voľbu intenzity zatienenia a kompletného farebného zladenia.

Textilné roletky majú niekoľko možností montáže:

  • na stenu, na strop
  • do rámu plastového okna, eurookna alebo strešného okna.
  • voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami

Vyberte si zo širokej ponuky našich látok. V našej kolekcii nájdete nielen štandardné látky v troch základných a súčasne aj najžiadanejších farbách biela, krémová a sivá.

PLISSÉ ŽALÚZIE

Žalúzie plissé sú jedným z posledných vývojových spôsobov tienenia. Namiesto jednotlivých hliníkových lamiel, tienenie zabezpečuje skladaná plisovaná látka.

VERTIKÁLNE LÁTKOVÉ ŽALÚZIE

sa v súčasnosti vo veľkej miere využívajú na prekrytie okenných plôch, kde nahrádzajú klasické závesy a záclony hlavne v interiérových verejných priestoroch, administratívnych priestoroch podnikateľských objektov, ale v neposlednej miere aj súkromných budov.

VONKAJŠIE PLASTOVÉ ROLETY

Zaistia pohodlie a súkromie.

Plastové rolety v lete zabraňujú prehrievaniu domácností, v zime únikom tepla cez okná a vždy chránia vaše súkromie. Sú vhodné pre novostavby a rekonštrukcie, ale ľahko ich namontujeme na akúkoľvek budovu.

VONKAJŠIE HLINÍKOVÉ ROLETY

Vonkajšie hliníkové rolety patria medzi najvyššiu triedu portfólia roliet. Na rozdiel od plastových roliet pôsobia oveľa estetickejšie a ponúkajú viacero možností ovládania. Poskytujú vynikajúcu protislnečnú ochranu, efektívnejšie redukujú úniky tepla vďaka zatepleným lamelám a eliminujú zvýšenú mieru hlučnosti. Vynikajú mnohonásobne dlhšou životnosťou, ktorú podmieňuje dlhodobá farebná stálosť hliníkového koloritu.

V ponuke ovládacieho mechanizmu poskytujeme možnosť výberu z viacerých variantov: manuálne, motorové prostredníctvom vypínača alebo diaľkové ovládanie, čím Vám zaručíme vysokú mieru komfortného ovládania priamo z pohodlia Vášho domova.

 

VONKAJŠIE HLINÍKOVÉ ŽALÚZIE  – moderný spôsob tienenia

Vonkajšie žalúzie sú najpoužívanejším exteriérovým tieniacim prvkom. Umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie, zachytávajú priame slnečné žiarenie a chránia pred jeho škodlivými účinkami. Používajú sa nielen na zatienenie okien moderných domov ale i administratívnych či komerčných budov. V prípade požiadavky na maximálne zatienenie použijeme lamelu typu Z- PROFIL, kde je tento efekt takmer dokonalý.

EXT 50/INT 50

Z 90/ Z 70

C80,C80S / C65

EXT 50V

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.